Батькам

Прохання пройти анкетування стосовно дистанційного навчання АНКЕТА

Онлайн-опитувальник щодо стану національно-патріотичного виховання дітей та молоді в Полтавській області

Шановні батьки, якщо Ви не бажаєте, щоб дані про Вашу дитину (фото та ін.) розміщувалися на сайті школи, або бажаєте, щоб були видалені вже розміщені матеріали, звертайтеся до директора школи Чорновол Л.М. за телефоном 0957193758.

В рамках виконання програм та заходів, спрямованих на підвищення рівня обізнаності серед різних вікових груп населення, щодо небезпеки від мін та вибухово небезпечних предметів (ВНП), навчання правильному поводженню з ними у небезпечних ситуаціях, Мінреінтеграції забезпечено виготовлення навчальних посібників у вигляді коміксів для дітей «Мінна безпека не без ПЕКа» та «Безпечний Пекосвіт», які було розміщено в мережі Інтернет для безкоштовного завантаження за посиланнями:

Реформа шкільного харчування (відеоролик) https://youtu.be/Nn5jOcKcvc8

Анкета щодо організації харчування

Розклад уроків
по Великорудківській ЗОШ І-ІІІст. на 2023/2024 н.р.

Рекомендовані освітні серіали:

Безпека в Інтернеті

ДПА та ЗНО

Поради

Навчання в умовах карантину

Правила прийому на навчання

Про правила користування мобільними телефонами під час навчально-виховного процесу

Батьківський форум 14.06.2023

Державною служби якості освіти у Полтавській області проведено онлайн-форум «Право на якісну освіту: що варто знати батькам». Мета зустрічі: ознайомити батьківську громадськість з їхніми правами як учасників освітнього процесу та розповісти про шляхи вирішення конфліктних ситуацій.

10:10 23.06.2023

Анкетування для батьків щодо безпеки під час дороги дитини до школи і додому

Безпека дітей є одним з пріоритетів для дорослих. Небезпека на дорогах є частою причиною травмування і навіть загибелі дітей. Особливо гостро питання безпеки постало у період воєнного часу, адже до звичних ситуацій додалися повітряні тривоги, мінна небезпека тощо.

15:18 15.05.2023

Моніторингове дослідження ефективності національно-патріотичного виховання дітей та молоді в Полтавській області

Полтавська академія неперервної освіти ім. М.В. Остроградського повідомляє про проведення опитування з 28.03.2023 по 30.03.2023 в рамках другого етапу моніторингового дослідження ефективності національно-патріотичного виховання дітей та молоді та надає посилання для опитування учнівської молоді, батьків та усіх , хто цікавиться вихованям молоді.

20:56 28.03.2023

"Редан" в Україні: інформація для батьків.

Україною шириться субкультура з росії ПВК «Редан», учасники якої вдягаються у чорний одяг та влаштовують масові бійки в громадських місцях. Зокрема на Полтавщині було затримано понад 250 підлітків.

20:50 01.03.2023