Навчальна діяльність

Школа працює над проблемою – «Упровадження елементів сучасних педагогічних технологій у навчально-виховний процес».

Сучасні вимоги до освіти стимулюють педагогів до творчої активності, вдосконалення шляхів та методів навчання і виховання, тому вчителі використовують на уроках інтерактивні, проектні, мультимедійні технології.

За необхідності уроки проводяться у комп’ютерному класі. Учні мають можливість поглиблювати свої знання у кабінеті інформатики в позаурочний час.

Чотири учителі початкових класів пройшли навчання на платформі ЕдЕра нової української школи.

У школі проводиться фестиваль наук, перший тур предметних олімпіад.

Щорічно проводиться шкільний конкурс «Учитель року», переможці якого беруть участь у районних конкурсах.

Освітня програма Великорудківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Диканської селищної ради Полтавського району Полтавської області на 2021/2022 навчальний рік

У 2021-2022 навчальному році школа працює за академічним рівнем (універсальний профіль). Години варіативної складової навчального плану відведені на курс за вибором історія Полтавщини, та на вивчення математики, інформатики та української мови. Учні 1 - 4 класів навчаються за новою програмою НУШ.

Освітня програма 2022-2023 н.р.