Безпека життєдіяльності

Дата: 16.06.2021 09:08

Пам'ятка безпечної поведінки під час літніх канікул для учнів

Суворо дотримуйтеся вимог карантину.

Завжди пам`ятайте елементарні правила безпеки, щоб літній відпочинок не був зіпсований:

• Гуляти й гратися можна в місцях, які призначені для цього.
  • Небезпечними для ігор можуть бути сходи, підвали, горища, будівельні майданчики, ліфти.
  • Під час ігор у небезпечних місцях можна одержати травми й каліцтва різного ступеня тяжкості.
  • Під час ігор не варто демонструвати свою хоробрість одноліткам, стрибаючи з великої висоти, пірнаючи з крутих схилів на велику глибину, здираючись якнайвище на дерева.
  • Під час літнього відпочинку слід поводитися так, щоб не мати дорікань із боку дорослих.
  • Під час канікул слід, як і раніше, дотримуватися правил техніки пожежної безпеки.
  • Не можна брати в руки незнайомі предмети, кидати їх у вогонь, гратися ними. Найкраще повідомити про місце їхнього знаходження дорослим.
  • Під час відпочинку на узбережжі слід обов'язково дотримуватися правил поведінки на воді й поблизу неї.
  • Обов’язково дотримуйся правил дорожнього руху; прогулянки на велосипеді (скутері, мопеді, моторолері).
  • Дотримуйся правил безпечної поведінки в побуті (користування газовими, електричними приладами).
  • Одяг та взуття для відпочинку слід вибирати згідно з сезоном.
  • Уникай контакту з дикими та бродячими тваринами, після контакту зі свійськими тваринами слід добре вимити руки з милом.
  • Відповідальність за життя та здоров'я дитини на канікулах лягає на батьків.

Пам'ятайте! ВАШЕ ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ'Я У ВАШИХ РУКАХ.