Тренінг з надання першої допомоги

Останній день Тижня здорового способу життя. Сьогодні учні 5 - 8 класів навчилися надавати першу допомогу постраждалим і допомогти їм до приїзду професійних рятувальників і медиків. навіть самі найменші - п'ятикласники - засвоїли, що малий - не означає безсилий чи немічний. І від найменших може бути велика допомога! Учень 5 класу Жданов Станіслав лекго виконує поворот "постражалого" у стабільне бокове положення.

21:23 07.04.2023

День здоров'я 2023

Всесвітній день спорту заради здоров'я. І розпочали його з руханки ! Адже рух - це життя! І не просто життя, а здорове і радісне!

22:21 06.04.2023

Конкурс "Браво" 2023 (підсумки)

Наші юні актори на чолі з педагогом- режисером Буцьківською Тетяною Василівною посіли 16 з 21 сходинку в огляді театральних колективів Полтавської області.  Вітаємо молодь з дебютом!

16:32 05.04.2023

День МОРКВИ

Учні 3 і 4 класів увесь день вивчали.. моркву! Про моркву говорили на ЯДС, на математиці, на мистецтві.. Навіть на українській мові!

22:49 04.04.2023

Міжнародний день просвіти з мінної небезпеки 2023

Насичений подіями день. Сьогодні учні 1-5 класів дивилися мультфільм про пса Патрона,. Першокласники разом з вчителем Мисик Лідою Олександрівною допомагали йому визначити, де ж знаходиться на ігровій мапі вибухонебезпечний предмет. Учні 5 - 8 класів і вчителі узяли участь у всеукраїнському диктанті від пса Патрона.. А ще грали онлайн! Знати правила протимінної безпеки вкрай важливо, щоб мати можливість вчити правила з шкільних підручників!

22:40 04.04.2023

День дитячої книги

Сьогодні ми нарешті почали очне навчання! Більше року вчителі і діти спілкувалися лише через екрани ноутбуків і телефонів. І от нарешті діти прийшли у школу, сіли за парти, на перервах пробігли по коридору... Шкільне життя завирувало! І, звісно, не минуло і шкільну бібліотеку. Тим більше, що учора був День дитячої книги. Першокласники вперше завітали у гостинну читальну залу, де їх зустріла бібліотекар Мамай Катерина Анатоліївна...

18:07 03.04.2023

Тиждень екології

Цей тиждень у нашій школі був тижнем екології. День Землі, День лісових угідь, день першоквітів, День води, День переробки сміття.

20:06 24.03.2023

Конкурс "Кенгуру"

21 березня завершився ІІ онлайн - етап міжнародного конкурсу "Кенгуру" для любителів та знавців математики. Учні нашої школи теж узяли участь. Дехто вперше спробував свої сли, не злякавшись трьох років дистанційного навчання. Бажаємо нашим учням не лише участі, а гідних результатів!

21:10 22.03.2023

Всесвітній день щастя

20 березня світ одночасно відзначає дві події: День ЩАСТЯ і День Землі. Мабуть. це зовсім не випадково, бо що то за життя на Землі без щастя? І як може Земля існувати без щасливих людей? Але що таке щастя? Як упізнати, чи є вона зараз в тебе чи немає? Навіть дорослі не завжди можуть дати відповідь на це питання. А от малеча намагалася відповісти. Звісно, з допомогою вчителів.

21:24 20.03.2023

Засідання атестаційної комісії І рівня

20.03 2023 відбулося засіданя атестаційної комісії І рівня. Обговорювали підсумки вивчення діяльності вчителів, що атестуються: Дяківнича О.В, Курін К.В., Кірілова О.В, Смітюх Н.А. і психолога Шарлай Ж.П.

14:57 20.03.2023