для людей з порушеннями зору
Великорудківська загальноосвітня школа
І-ІII ступенів

Олімпіади та конкурси

2017 - 2018 н.р.

Тютюнник Діана (8 клас)
ІІІ місце у ІІ (районному) турі олімпіади з біології. Учитель Скрипник А.В.
ІІІ місце у ІІ(районному) турі Міжнародного конкурсу мовознавців ім.П.Яцика

Мальцева Катерина (9 клас)
ІІІ місце у ІІ (районному) турі олімпіади з біології. Учитель Скрипник А.В.

Коробова Вікторія (9 клас)
ІІІ місце у ІІ (районному) турі олімпіади з трудового навчання. Учитель Дяківнич О.В.

Соколян Анастасія (7 клас)
ІІІ місце у ІІ (районному) турі олімпіади з української мови та літератури. Учитель Чорновол Л.М.

2018 - 2019 н.р.

Соколян Анастасія  (8 клас)
ІІ місце у ІІ(районному) турі Міжнародного конкурсу мовознавців ім.П.Яцика
ІІІ місце у ІІ(районному) турі Міжнародного конкурсу студентської та учнівської молоді ім.Т.Шевченка. Учитель

Сердюченко С.І.
ІІ місце у районному турі конкурсу "Веселка". Номінація "Декламатори".

Мансирова Саміра (7 клас)
ІІІ місце ІІ(районному) турі олімпіади з хімії. Учитель Скрипник А.В.

Мостепанюк Валерія (3 клас)
ІІІ місце у ІІ(районному) турі Міжнародного конкурсу мовознавців ім.П.Яцика. Учитель Жданова Л.О.
Ансамбль "Співаночки" (учні 3 класу, учитель Жданова Л.О.)
ІІ місце у районному турі конкурсу "Веселка"

2019 - 2020 н.р.

Соколян Анастасія  (9 клас)
ІІ місце у ІІ(районному) турі Міжнародного конкурсу мовознавців ім.П.Яцика
І місце у районному турі Всеукраїнського конкурсу читців поезії Тараса Шевченка "Тарасовими шляхами", лауреат обласного туру конкурсу

Соколян Сергій  (5 клас)
ІІІ місце у районному турі Всеукраїнського конкурсу читців поезії Тараса Шевченка "Тарасовими шляхами"

Мостепанюк Валерія (4 клас)

2020 - 2021 н.р.

Жданова Вікторія  (9 клас)
ІІІ місце у ІІ (районному) турі Міжнародного конкурсу з української літератури імені Тараса Шевченка. Учитель Чорновол Л.М.
ІІ місце у ІІ(районному) турі Міжнародного конкурсу мовознавців ім.П.Яцика

Мостепанюк Валерія (5 клас)
ІІІ місце у ІІ(районному) турі Міжнародного конкурсу мовознавців ім.П.Яцика. Учитель Чорновол Л.М.

Містюк Софія (3 клас)
ІІ місце у районному турі конкурсу "Веселка" (номінація дикламатори). Учитель Мисик Л.О.