Олімпіади та конкурси

2017 - 2018 н.р.

Тютюнник Діана (8 клас)
ІІІ місце у ІІ (районному) турі олімпіади з біології. Учитель Скрипник А.В.
ІІІ місце у ІІ(районному) турі Міжнародного конкурсу мовознавців ім.П.Яцика

Мальцева Катерина (9 клас)
ІІІ місце у ІІ (районному) турі олімпіади з біології. Учитель Скрипник А.В.

Коробова Вікторія (9 клас)
ІІІ місце у ІІ (районному) турі олімпіади з трудового навчання. Учитель Дяківнич О.В.

Соколян Анастасія (7 клас)
ІІІ місце у ІІ (районному) турі олімпіади з української мови та літератури. Учитель Чорновол Л.М.

2018 - 2019 н.р.

Соколян Анастасія  (8 клас)
ІІ місце у ІІ(районному) турі Міжнародного конкурсу мовознавців ім.П.Яцика
ІІІ місце у ІІ(районному) турі Міжнародного конкурсу студентської та учнівської молоді ім.Т.Шевченка. Учитель

Сердюченко С.І.
ІІ місце у районному турі конкурсу "Веселка". Номінація "Декламатори".

Мансирова Саміра (7 клас)
ІІІ місце ІІ(районному) турі олімпіади з хімії. Учитель Скрипник А.В.

Мостепанюк Валерія (3 клас)
ІІІ місце у ІІ(районному) турі Міжнародного конкурсу мовознавців ім.П.Яцика. Учитель Жданова Л.О.
Ансамбль "Співаночки" (учні 3 класу, учитель Жданова Л.О.)
ІІ місце у районному турі конкурсу "Веселка"

2019 - 2020 н.р.

Соколян Анастасія  (9 клас)
ІІ місце у ІІ(районному) турі Міжнародного конкурсу мовознавців ім.П.Яцика
І місце у районному турі Всеукраїнського конкурсу читців поезії Тараса Шевченка "Тарасовими шляхами", лауреат обласного туру конкурсу

Соколян Сергій  (5 клас)
ІІІ місце у районному турі Всеукраїнського конкурсу читців поезії Тараса Шевченка "Тарасовими шляхами"

Мостепанюк Валерія (4 клас)

2020 - 2021 н.р.

Жданова Вікторія  (9 клас)
ІІІ місце у ІІ (районному) турі Міжнародного конкурсу з української літератури імені Тараса Шевченка. Учитель Чорновол Л.М.
ІІ місце у ІІ(районному) турі Міжнародного конкурсу мовознавців ім.П.Яцика

Мостепанюк Валерія (5 клас)
ІІІ місце у ІІ(районному) турі Міжнародного конкурсу мовознавців ім.П.Яцика. Учитель Чорновол Л.М.

Містюк Софія (3 клас)
ІІ місце у районному турі конкурсу "Веселка" (номінація дикламатори). Учитель Мисик Л.О.

Підсумки ІІ туру предметних олімпаід 2023 - 2024 нр

Закінчився ІІ тур предметних олімпіад. Останньою була олімпіада з трудового навчання. І ми щиро вітаємо учня 8 класу Оніпка Олксандра із зайнятим ІІІ місцем. Також ІІІ місце у конкурсі знавців українсткої мови ім. П.Яцика зайняла учениця 8 класу Мостепанюк Валерія.

21:31 28.12.2023

ІІ тур предметних олімпіад 2023-2024

Предметні олімпіади це не лише про знання. Це ще  й про мужність.    Сьогодні учениця 8 класу Мостепанюк Валерія вдруге поїхала підтверджувати свій рівень знань. Сьогодні з англійської мови.   Також сьогодні узяв участь в олімпіаді з англійської мови учень 9 класу Сухоняк Дмитро.   Пишаємося нашими учнями!

22:28 11.12.2023

ІІ тур предметних олімпіад

Сьогодні наші учні розпочали участь у ІІ турі предметних олімпіад.  Яцко Ліза (6 кл) і Мостепанюк Валерія (8 кл) з математики, Смітюх Софія (7 кл) з української мови.

22:17 09.12.2023

І тур предметних олімпіад 2023 -2024 нр

З 6 листопада по 1 грудня у школі відбувся І тур предметних олімпіад серед учнів 5 - 9 класів. Визначені учні, що зайняли призові місця та візьмуть участь у ІІ (районному) турі.

22:12 01.12.2023