Правова допомога

Про рекомендації щодо виявлення та реагування на випадки жорстокого поводження з дітьми в умовах воєнного стану

Для організації профілактичної роботи по попередженню правопорушень та проведення заходів на усунення причин та умов вчинення протиправних  діянь свої пропозиції та запитання можна поставити Карпенку Олександру Григоровичу (лейтенант поліції, інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Диканського відділення поліції Миргородського ВП ГУНП в Полтавській області).  Звертатись за адресою:  вул. Газовиків, 1; мобільний телефон: 0661816413..

РОЗПОЧАЛО РОБОТУ «ДИКАНСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ»

ЗА АДРЕСОЮ: СМТ ДИКАНЬКА, ВУЛ. ГОГОЛЯ, 1 (ДРУГИЙ ПОВЕРХ)

ТЕЛ. (05351) 9-73-53

ДЕ МОЖНА БЕЗОПЛАТНО ОТРИМАТИ ТАКІ ПРАВОВІ ПОСЛУГИ:

• Надання правової інформації, консультацій і роз'яснень з правових питань;
  • Складання заяв, скарг та інших документів правового характеру;
  • Доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції України;
  • Складання документів процесуального характеру та представництво інтересів у суді осіб, які належать до соціально вразливих верств населення

(малозабезпечені особи, інваліди, діти-сироти, діти, які позбавлені батьківського піклування, безпритульні діти, діти, які стали, або можуть стати жертвою насильства у сім’ї, особи, які претендують на статус біженця, ветерани війни, учасники бойових дій, учасники АТО, члени сімей загиблих у воєнних діях, конфліктах та антитерористичних операціях, особи, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, або є жертвами нациських переслідувань, особи, щодо яких суд  розглядає справу про обмеження цивільної дієздатності, визнання недієздатною особою, поновлення цивільної дієздатності фізичної особи, особи, щодо яких суд розглядає справу про надання психіатричної допомоги в примусовому порядку, реабілітовані особи та інші).