A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Великорудківська загальноосвітня школа
І-ІII ступенів

Спортивні досягнення

Велика увага приділяється розвитку фізичного виховання учнів. Справжніми ентузіастами своєї справи є учителі фізичного виховання Заіченко В.І. та Бондаренко С.А. Працюють баскетбольна, волейбольна секції, настільного тенісу, проводяться легкоатлетичні кроси, „Веселі старти”. Щороку визначається кращий спортсмен року серед дівчат та хлопців. 
 
2004 рік – чемпіони району з баскетболу, шахів; 
2005 рік - чемпіони району з волейболу, шахів; 
2006 рік – перше місце в районній спартакіаді школярів; 
2008 рік - чемпіони району з баскетболу; 
2009 рік – перше місце в районних змаганнях із туризму; 
2010 рік – ІІ місце з волейболу;  ІІІ місце в районній Спартакіаді школярів;
2011 рік - ІІ місце з міні-футболу(хлопці), ІІ місце з міні-футболу (дівчата), І місце з баскетболу(хлопці), ІІІ   місце з волейболу(дівчата), ІІ місце у районній Спартакіаді школярів, І місце в районних змаганнях із туризму; 
2012 рік – ІІІ місце з волейболу(дівчата), ІІ місце з легкоатлетичного кросу(збірна школи), ІІІ місце з                баскетболу(хлопці), І місце в районних змаганнях із туризму, ІІ місце з міні-футболу(хлопці).
2013 рік - ІІІ місце з футболу(дівчата), І місце в районних змаганнях із туризму,ІІІ місце з легкоатлетичного кросу(збірна школи).

Кращі шахісти школи: Красіков О., Красікова В., Безнос П.

Учителями школи проводилися з учнями екскурсії. Так, діти та вчителі побували в Києві, Харкові, Москві, Волгограді, Донецьку, Краснодоні, Бресті, Одесі, Севастополі, Сумах, Умані. Незабутні враження залишилися від екскурсії на Кавказ. Із вчителям географії Четверилом В.П. та математики Кивою В.О. наші учні неодноразово пройшли туристичними стежками по Криму та Карпатах, а також окремі учні навчились їздити на гірських лижах і спробували себе на схилах Кавказу і Карпат. 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора