Родинно-сімейне виховання

Свято Колодія

Родинні традиції роблять нас людьми, що люблять свою Батьківщину, бо знають і розуміють її історію і культуру. Традиціями ми вростаємо у дух нашого народу. Масляна чи Колодій - давнє свято. Його корені сягають язичницької давнини. А сьогодні старі форми набувають нових сенсів.

22:51 15.03.2024

Різдвяні зустрічі

Сьогодні з учнями 1-4 класів говорили про найулюбленіше зимове свято- Різдво! Пригадували історію виникнення та традиції цього свята, знайомилися з стравами, які є візитівкою святої вечері. Співали коляду.

21:51 25.12.2023

Святий отче Миколає, Україна на тебе чекає!

Сьогодні у нашу школу завітав Святий Миколай разом зі своїм ельфом. Учні молодших класів розповідали віршики, співали пісеньки, розгадували загадки та просто цікаво проводили час. За це кожен отримав солодкий падаруночок. А оранізували свято члени учнівського самоврядування.

20:39 06.12.2023