Громадянське і національно-патріотичне виховання

День рідної мови

Рідна мова – це мова, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя. Рідною прийнято вважати мову нації, мову предків, яка пов'язує людину з її народом, з попередніми поколіннями, їхніми духовними надбаннями.

22:43 21.02.2024

День пам'яті Героїв Небесної сотні

Ті, хто старші за 20 років, добре пам'ятають той лютневий день. Погода була така ж, як і сьогодні: сухий морозний день, сонце прикривалося хмарами, а над Майданом лунали звуки пострілів.

22:41 20.02.2024

День Єднання

"Єднаймося, бо ми - УКРАЇНЦІ!" - під таким гаслом пройшов сьогоднішній день у школі. У перервах між повітряними тривогами ми зуміли провести виховні західи з нагоди Дня Єднання. І не тому, що так по плану, а тому, що ми - УКРАЇНЦІ, яких ніколи і нікому не роз'єднати!

22:32 16.02.2024

День пам'яті героїв Крут

Їх порівнюють зі спартанцями, що малою кількстю, але великою мужністю відстояли свободу.

14:10 29.01.2024

День Соборності

А ви знаєте, що День соборності є ТІЛЬКИ В УКРАЇНЦІВ? Сьогодні учні нашої школи разом з  вчителем  Дяківнич О.В. згадували про події, що відбулися 105 років тому, але які повернули історичний шлях нашої Держави до України незалежної, вільної і щасливої!

15:54 22.01.2024

Музей одного дня: Розстріляне Відродження

"Розстріляне відродження". Саме так увійшли в історію тисячі імен українських митців, яких знищила радянська імперія впродовж 1920 -1930 -х років. Валер'ян Підмогильний, Микола Куліш, Микола Хвильовий... Їхні прізвища згадували сьогодні, коли у школі працював Музей Одного Дня "Пам'яті жертв політичних репресій". Вчителі Сердюченко С.І і Буцьківська Т.В з учнями 9 класу провели екскурсію-лекцію для учнів 7 - 9 класів.

15:47 19.01.2024

День пам'яті "кіборгів"

16 січня - день пам'яті подвигу захисників Донецького аеропорту. Вже такі звичні слова "Кіборги витримали, не витримали бетон." І ми забуваємо, що "кіборги", це не машини з штучним інтелектом, це живі люди. Люди, які 242 відстоювали Донецьке летовище майже голіруч.  Кірілов Олександр Васильович сьогодні розповідав  про ті важкі, але героїчні події.

19:33 16.01.2024

Зустріч з волонтерами з "Диканського рою".

Сьогодні учні нашої школи мали нагоду відчути себе справжніми пілотами дронів! У школу завітав представник волонтерської групи, що виготовляють FPV дрони, "Диканській рій". Діти не лише побачили справжній дрон-камікадзе і потримали його у руках, а й спробували керувати бойовим дроном через програму-симулятор.

21:53 28.12.2023