Превентивне виховання

Навчальна екскурсія з правознавства

18 квітня учні 8 та 9 класів відвідали судове засідання по кримінальна справі за статтеє "Нанесення тілесних ушкоджень". Мали можливість поспілкуватися з покурором, який вів цю справу. Потім прослухали змістовну лекцію керівника судового апарату Обрізана Д.В. про  судову систему. Після цього учнів відвідали камеру для затриманих, які перебувають під досудовим слідством.

14:03 18.04.2024

Зустріч із старостою села

Громада це не лише дорослі. Це й діти, у тому числі учні школи. Сьогодні на зустрічі із старостою села Велика Рудка Калюш валентиною Адамівною говорили про відповідальність кожного за стан рідного села,за збереження громадського майна тощо.

10:32 17.04.2024

Попередження гендерного насильства

Було проведено пізнавальний тренінг "Гендерна рівність" з елементами квест-гри "Безпечна поведінка" для учнів 1-4 класів. На тренінгу учні прослухали лекційну частину. Після чого, на них чекала цікава квест-гра "Безпечна поведінка ". Під час квест-гри було створено дві команди, і для кожного видавали маршрутний лист. На кожній станцій команди відповідали на різні поставленні питання.  Девіз заходу "Всі ми різні, але всі ми рівні"

22:17 21.12.2023

16 дніа проти насильства

У рамках Акції «16 днів проти насильства». Учні 1-4 класів ,переглянули відеоролик про сексуальне насильство в родині та ознайомилися з контактами гарячої лінії.

23:08 28.11.2023

Зустріч з офіцером ювенальної поліції

Превентивне виховання вкрай важливе. Адже ми маємо попередити дітей про можливі наслідки вчинків, які дітям здаються пустощами. Ювенальний інспектор Іванець Олесандр Миколайович провів бесіду з учнями 6 - 9 класів про відповідальність за окремі види порушень.

22:52 17.10.2023

Моє життя - цінне!

Життя - найцінніше, що у нас є. Страшно, коли життя раптово переривається через непередбачувані обставини. Ще страшніше, коли життя обривається з власної волі людини. Але немає нічого страшнішого, ніж дитяче самогубство.

22:44 08.09.2023