Дорога до школи! У кожного вона своя, така знайома, що із заплющеними очима можна по ній пройти! Та виявляється, що не завжди вона буває безпечною, оскільки комусь треба переходити проїжджу частину вулиці, комусь — залізничну колію, а ще комусь — іти через сквер чи парк... А тому існує небезпека, що може загрожувати твоєму здоров’ю і життю. Звичайно, спочатку по цій дорозі вас водять батьки, щоб ви її добре вивчили і навчилися вибирати безпечне місце. А згодом ви подорослішаєте, і батьки вам самим довірять йти нею. Але пам’ятайте, що правила є завжди, на кожній дорозі, і тому треба їх дотримуватися, щоб уникнути небезпеки.
12:29 15.05.2026









