Формування здорового способу життя і сприяння розвитку творчої особистості

Тиждень безпеки життя: зустріч з Головним інспектором ДСНС

Безпека життя для людини стоїть на першому місці. І сьогодні з учнями провів навчання Головний інспектор ВЗНС ПРУ ГУ ДСНС України в Полтавській області лейтенант служби цивільного захисту Фенько Роман Григорович. Мова йшла про різні види небезепеки: пожежну, небезпеку на водоймах, але насамперед про мінну небезпеку.

11:19 24.04.2024

Тиждень безпеки життя: "Ти як?" - зустріч з представником Червоного Хреста

Сьогодні учні 5 - 8 класів мали можливість навчитися вправам, завдяки яким можна допомогти собі чи тому, хто поруч, утриматися від емоційного вибуху під час стресових ситуацій. У цьому їм допомогала представник Червоного Хреста - Дєєва Марина Іванівна. Розбирали емоції і виявили, не завжди посмішка є проявом позитивни емоції. Що правильно дихати - важливо. І що не можна жти без підтримки одне одного.

12:57 22.04.2024

Пліч-о-пліч

Сьогодні у нас в школі відбулася чудова подія! До нас на дружню гру з волейболу приїхали учні 9 класу #Байрацька_ЗОШ.  І хоча за очками виграли учні Великорудківська ЗОШ І-ІІІ ст , насправді виграли МИ УСІ! Це круто, коли ми #пліч_о_пліч прагнемо єдиної мети: ПЕРЕМОГИ!

16:13 29.01.2024

Конкурс з нагоди всесвітнього дня шкільного молока 2023

Цьогоріч наші учні узяли участь у конкурсі до дня шкільного молока, оголошеному компаніями «Молочний альянс», «Молокія», «Люстдорф», «Канів» та «Астарта-Київ» за підтримки Швейцарії в рамках Quality FOOD Trade Program.

22:28 27.09.2023

День протидії самогубствам

Лекцію – тренінг для учнів 7 - 9 класів «Моє життя -цінне» до всесвітнього дня протидії самогубствам провела шкільний психолог Шарлай Жанна.

22:16 10.09.2023

Тиждень безпеки дорожнього руху

Початок нового року традиційно почитнається з Тижня безпеки дорожнього руху. Особлива увага приділяється учням 1 класу, адже вони ще так мало знають, а долати дорогу до школи і додому приходиться інколи самостійно!

22:12 10.09.2023