Екологічне виховання

День болотних угідь

2 лютого Всесвітній день болотних угідь. До нас завітала Марина Криворучко - представник регіонального ландшафтного парку Диканський. Дивилися документальний фільм, створювали ланцюги живлення, розгадувати кросворд.

22:34 02.02.2024

Акція "Годівничка" діє

Екологічна освіта це наскрізна лінія навчання людини. Так так! Людини незалежно від її віку. "Вік живи - вік навчайся!"- говорить народна мудрість.

15:38 26.01.2024

Акція "Годівничка"

Кожен потребує турботи і піклування, особливо друзі наші менші. Тож школярі Великорудківська ЗОШ І-ІІІ ст виготовили годівнички, наповнили їх зерном та іншими смаколиками для птахів і розвісили на шкільному подвір'ї. Найкращі роботи відзначені грамотами учнівської шкільної ради. Тепер пташкам зима не страшна!

21:41 19.12.2023

Відкриття ялинки для птахів.

Вчитель біології Швайко Лідія Олексіївна з учнями 8 і 6 класів підготували практичну презентацію для усіх учнів школи про те, як правильно допомогти птахам пережити складний зимовий період.

21:37 16.12.2023