Великодній ярмарок 2023

Чистий четвер. Лише три дні до Великдня. І ми у школі ярмаркували!

Все було як у Остапа Вишні: "Виткнуло заспаний писок сонце, стьобнуло промінням по луках, по степах, по садках... І дорогою потяглися ̶в̶о̶з̶и̶ машини, які везли учнів на ̶я̶р̶м̶а̶р̶о̶к̶ уроки.

Але майже у кожного окрім рюкзака з книжками була торбинка із солодким товаром, який з нетерпінням очікував одинадцятої години, коли він мав бути проданий-посмакований-оцінений-куплений 🥞🥮🍨🍰. І нарешті ця година настала! ЯРМАРОК РОЗПОЧАВСЯ! Шум, гомін, толока, торгівля, вихваляння і прискіпливе оцінення товару... Усе було, як у Сорочинцях 😀! Навіть кляті вороги не завадили нам насолодитися і процесом, і смаколиками. Спродали-скупили усе! Гроші і раніш виготовлені лялечки-обереги відвезли у волонтерський центр і передали Моргун Ніні. Лялечки вже сьогодні поїдуть і повезуть нашим захисникам гарячі молитви від кожного з нас ❤️.

І от у школі вже затихло, учні розійшлися по домівках, і лише солодкавий запах домашньої випічки нагадує. що у цих стінах сьогодні був ЯРМАРОК...