Громадянське і національно-патріотичне виховання

Зустріч з військовими

Напередодні дня Збройних Сил України учні нашої школи зустрілися з капітаном ЗСУ - Левченко Д.К., який служить на південному напрямку у морській піхоті. Подякували нашим захисниками і передали від учнів середні вітання і малюнки з побажаннями перемоги .

20:33 06.12.2023

Віримо в ЗСУ! Вітаємо ЗСУ!

"Спи, котику милий! Працюють Збройні Сили.." Флешмоб від учнів нашої школи на підтримку і в знак щирої подяки нашим захисникам.

20:29 06.12.2023

5 грудня - день волонтера

У нашій школі про волонтерів говорять небагато. МИ більше діємо. ПОстіно діє акція "Зігрій захисника". А сьогодні шкільна рпада організувала благодійний ярмарок для ЗСУ. Окрім того ми почали збирати горіхи, щоб виготовити енергетичні батьнчики для наших захисників.

22:34 05.12.2023

День української писемності та мови

Сьогодні учітелі і учні відзначати День української писемності та мови. Узяли участь у Радіодиктанті єдності, провели акцію "Мова ДНК нації". Вчител української мови організували конкурс знавців рідної  мови "Мова моя калинова".

16:46 27.10.2013