Єднаймося, бо ми – українці!

Дата: 20.02.2023 08:59

«Біда людей єднає!» - так говорить українське прислів’я. Передбачаючи можливість військового вторгнення російської армії на територію України, про яке попереджало видання «TheSun», Президент Володимир Зеленський у 2022 році оголосив 16 лютого Днем Єднання України, щоб показати єдність українського народу, згуртувати українців навколо національної ідеї та показати всьому світу, що українці – єдиний народ. Зараз ми всі усвідомили, наскільки сильно любимо свою рідну землю, рідний народ, цінуємо кожне місто і село, на захист якого стали збройні сили України. Щоб підтримати наших захисників, підняти їхній бойовий дух ,показати всьому світу, що ми прагнемо Перемоги і миру, з нагоди Дня Єднання у Великорудківській загальноосвітній школівихованці та вчителі школи в цей день взяли участь у створенні єдиного фотоколажу шкільної спільноти «З Україною в серці» , де кожен на світлині тримав у руках серце у кольорах України і щиро вірив у Перемогу ЗСУ. Його організувала заступник директора школи Василина Дяківнич і розмістила його в мережі Інтернет. Діти з великим задоволенням працювали над виготовленням малюнків, листівок, оберегів для воїнів ЗСУ - янголів-мотанок. Виготовляючи плакат за тему «Україна – єдина», діти усвідомили, що Схід і Захід – разом боряться з агресором, а Перемога вже не за горами.. Всі ці роботи буде передано до Диканського волонтерського центру для відправлення на передову. Флешмоб, фотоколажі, майстер-класи, тематичні виховні години, онлайн-зустрічі - все це створило атмосферу справжнього єднання і прагнення до наближення Перемоги.