Літературні читання

Дата: 21.11.2022 10:53

15.11.22р. у сільській бібліотеці відбувся захід для учнів 7-9 класів "Світ ловив мене, та не спіймав" присвячений 300-річчю від дня народження Г. С. Сковороди.

3 грудня Україна відзначає 300-річчя від дня народження своєрідної легенди українського народу, мандрівника, який відрікся від мирських благ заради істинного пізнання світу. За життя славетного педагога, поета, філософа, музиканта, байкаря, мандрівника не було видано жодної книги, хоча він залишив неоціненну творчу спадщину: ліричні вірші, притчі, байки, афоризми. Його творчістю захоплювалося не одне покоління, а літературні надбання переписувалися «від руки». Тарас Шевченко згадував: «Кругом листочки обведу, та й списую Сковороду». Долучилися до творчої спадщини генія українського народу учні Великорудківської ЗОШ І-ІІІ ступенів в  приміщенні сільської бібліотеки під гаслом «У вінок шани Григорія Сковороди» . Школярі дізналися багато цікавого з життя філософа від вчителя української мови та літератури Світлани Сердюченко та педагога-організатора Тетяни Буцьківської, прослухали вірші та байки у виконанні бібліотекаря Валентини Таран. Під час літературної гри «Чи уважний ти читач?»  діти показали гарну обізнаність з життєвого шляху та змісту творівлегенди українського письменства. По закінченню заходу всі учасники тримали буклети про цікаві факти з  життєвого і творчого шляху Григорія Савича Сковороди, який стане в нагоді як дітям, так і дорослим.