Міжнародний день захисту дітей

Дата: 01.06.2023 13:44

Усі люди розуміють, що діти не можуть захистити себе самостійно. Вони не мають відповідного досвіду і сил. Але, на жаль, багато дітей щороку гине від нерозумної поведінки дорослих. І сьогоднішні повітряні тривоги тому є сумним підтвердженням. Проте діти це всюди і завжди діти. На відміну від дорослих вони вміють радіти незважаючи ні на що. І для дитячої радості потрібно не так багато. А ще діти завжди готові своєю радістю ділитися з усіма! Сьогодні наші діти взяли участь у ярмарку, влаштованому Великорудківським старостатом, гроші від якого будуть перераховані дітям, які постраждали внаслідок війни в Україні. А невтомна педагог-організатор Буцьківська Тетяна Василівна організувала майстер-клас по виготовленню оберегів для наших захисників.