День Святого Валентина

Дата: 16.02.2023 12:02

14.02.2023 р. День Святого Валентина - свято закоханих. Відзначається він 14 лютого. В Європі його почали святкувати з XIII століття, в США - з 1777 року в Україні - з початку 1990-х років. Вважають, що саме цей святий опікується закоханими, допомагає їм щасливо прожити в парі, мирі і злагоді. В 3 ст. до н.е. римський імператор заборонив одружуватись молодим людям. Він вважав, що одруження робить чоловіків поганими солдатами. Молодий єпископ Валентин порушив наказ імператора і одружував молоді пари таємно. За це його кинули до в’язниці. Там Валентин закохався у сліпу дочку тюремника. Перед стратою своїй закоханій він надіслав листівку-зізнання в коханні з підписом “Від Валентина». Відтоді в день Валентина закохані закоханим надсилають анонімні листи-зізнання і називаються вони “валентинками”.

В цей день учні нашої школи взяли участь, на жаль у дистанційному форматі,  у шкільному святі-конкурсі «Під знаком Купідона». Цікавою і змістовною була вікторина для учнів 5-6 класів. Найерудованішими були Смітюх Софійка, Яцко Ліза, Жданов Стас, Кікоть Вероніка, Койнаш Ярослава, Дудник Даша, Панченко Ніка. З цікавістю взяли участь у майстер-класі з виготовлення вітальних листівок всі присутні, щоб потім подарувати їх один одному та своїм рідним.