Шкільні дебати

Дата: 29.05.2023 14:05

Завершення навчального року це завжди підбиття підсумків і водночас підготовка до нового етапу. І ці останні дні, коли вже написані контрольні роботи, коли в підручниках перегорнуто останню сторінку, учні реалізують набуті знання і навички у нових для себе ситуаціях. Сьогодні у школі були дебати. Учні 8 класу та команда 6-7 класів дискутували на тему сортування та переробки сміття. Команда 8 класу стверджувала, що сортування сміття то життєва необхідність, а їхні опоненти доводили протилежну думку, що сортування сміття лише модна тенденція. У виграші залишилися усі, бо багато цікавої інформації почули слухачі, а самі учасники отримали досвід ведення дискусій. Звісно, що нам ще багато чому потрібно навчитися, але ми ж ще тільки навчаємося!

П.С.: звісно, що у необхідності сортування і переробки сміття ніхто й не сумнівався. Тему обрали, щоб привернути увагу до проблеми забрудненості земної поверхні.