День української мови та писемності

09.11.22р. класними керівниками 1-4 класів та вчителями української мови проведені заходи до Дня української мови та писемності. У 1-2 класах пройшли онлайн-виховні години,третьокласники перевірили свої знання з української мови у вікторині "Мелодійна українська мова", учні 4 класу взяли участь в інтелектуальній грі "Знавці рідної мови", учні 8-9 класів взяли участь у написанні XVII Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

10:27 21.11.2022

День тактовності

Такт - міра у музичному творі. Але це й міра у спілкуванні. Жанна Павлівна розповідаоа малюкам з 3-го класу, що ж таке бути тактовним.

22:46 15.11.2022

День Поваги, Добра і Терпіння

Як важливі у спідкування повга і терпіння, щоб не було конфліктів. Щоб не спровокувати прояв підсвідомої чи свідомої агресії, щоб не стати жертвою чи агресором. Учні 4- го класу обговорювали цю важливу тему разом з вичтелем Плескач Ю.М.

22:42 14.11.2022

Осінні канікули

21.10.22 р. класними керівниками були проведені онлайн-бесіди та інструктажі з правил безпечної поведінки у побуті та в період воєнного часу під час осінніх канікул.

09:58 27.10.2022

Національно-патріотичне виховання

14 жовтня українці святкують три свята. Перше – свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, і наймолодше третє свято – День захисника України. Свято Покрови Пресвятої Богородиці вважається одним із найбільш шанованих свят в Україні. З давніх-давен Божа Матір вважалася покровителькою усього українського козацтва. Саме в цей день козаки збирали Велику раду, на котрій обирали гетьмана й визначалися з подальшими військовими планами. Упродовж Тижня козацької слави учні Великорудківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів збагатили свої знання з історії України від козацьких часів до сьогодення, дізналися багато цікавого про володарів гетьманської булави. Під час проведення вікторини «Козацькому роду нема переводу»  в режимі онлайн найкращу обізнаність з історії, культури та побуту українського козацтва показали Соколян Сергій (8 клас), Сухоняк Дмитро(8 клас), Бондаревський Сергій (8 клас),  Оніпко Олександр (7 клас),  Ставицький Максим (7 клас), Смітюх Софія (6 клас), Панченко Вероніка (6 клас),  Рудський Андрій (6 клас), Жданов Стас (5 клас),  Яцко Єлизавета (5 клас), за що отримали подяки від адміністрації школи.Школярі взяли участь у Всеукраїнському проєкті «Підтримай захисника 2022».  Можна з упевненістю сказати, що підростаюче покоління гідне наших предків та воїнів-сучасників, які боронили і боронять зараз нашу землю від загарбників, захищаючи незалежність нашої держави.

09:36 21.10.2022

Батьківські збори.

19.10.22 р. для батьків учнів 5 класу були проведені онлайн-батьківські збори. Разом з присутніми вчителями, батьки обговорили результати формувального оцінювання та перехід на 12 - бальну систему оцінювання.

09:50 20.10.2022

Батьківські збори.

18.10.22 р. класним керівником 8 класу проведені онлайн-батьківські збори на яких батьки разом з учителями-предметниками обговорили питання успішності учнів та особливості дистанційного навчання.

09:45 20.10.2022